Задали мені сьогодні знову дуже часті питання, які я до цього розкривала тільки частково у статті «Технічний FAQ (часті проблеми і питання з Allsubmitter». І вирішила зробити окрему докладну статтю по цій темі.

Allsubmitter, як би він не працював, — єдиний інструмент в Рунеті, який полегшує якісну напівавтоматичну реєстрацію в БУДЬ-яких видах сайтів. Правда з форумами найчастіше він мало допомагає, оскільки там зараз часто буває захист на скриптах плюс у форму «повідомлення» на форумах Allsubmitter часто не підставляє текст. В інших видах сайтів він допомагає розміщуватися десь на 70% сайтів. Відсотків 30 не проходить по тій же головній причині — скрипти, складні програмні рішення модулів типу Дошка оголошень, Каталог фірм та інші.

Тобто якщо у вас щомісяця від декількох сотень реєстрацій, то все-таки краще працювати за допомогою програми (я даю 30% знижку на Allsubmitter у своїй акції, плюс знижку на ТОП Базу). Він в кілька разів прискорить і полегшить.

Зараз розробники займаються створенням нової версії програми, де повністю з нуля буде перероблений модуль «Напівавтоматична реєстрація» (тому давно не було оновлення Allsubmitter). Очікується зразок протягом декількох місяців.

Якщо ж у вас мало часу і один сайт, то можна працювати з ТОП Базою або самостійно знайденими ресурсами і вручну.

Тепер мої відповіді на деякі поширені запитання по роботі з ним:

Питання 1.

Чи можна вести в Allsubmitter кілька проектів відразу?

Моя відповідь:

Так, звичайно, можна вести скільки завгодно проектів. Я створюю в розділі «Менеджер проектів» категорії за моїми сайтів і там підкатегорії по видах сайтів, на яких йде розміщення, і далі вже йдуть самі проекти — вони робляться у мене за текстами, які розміщуються, якщо реєструюсь багато.

Разом, виходить приблизно так:

ТОПБаза
Форуми
оновлення 43
8 років ТОП Базі
Соцмережі
безкоштовне просування
як прокачати сайт

і т. д.

Єдиний незручний нюанс — у розділі «Напівавтоматична реєстрація» — вже на етапі самої реєстрації не зберігаються різні категорії бази для різних проектів.

Тобто ті підкатегорії бази, які були обрані для одного проекту, залишаться у вас і при виборі іншого.

І вам потрібно буде прибрати старі категорії і поставити нові.

А потім, повернувшись до старого проекту, знову доведеться повернути його категорії.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Хочеться сподіватися, що в новому модулі «Напівавтоматичного реєстрації» цей момент буде підправлено.

З категоріями є один нюанс, з яким часто мучаться новачки, якщо не читають мої докладні інструкції, які я видаю при купівлі Allsubmitter через мене. Це проблема, що при спробі змінити вибрані категорії бази в розділі «Напівавтоматична реєстрація», не видаляється галочка з обраних раніше або просто не виходить встановити потрібні категорії бази.

Просто потрібно двічі клацнути мишею по будь-якій вибраній категорії, щоб зафіксувати все, що було змінено! (або клавішу Enter на клавіатурі ще може допомогти). Якщо не виходить з першого разу, спробуйте ще — обов’язково вийде, там простий механізм, працює завжди і у всіх!

Тобто, якщо було обрано до цього, і тепер вам не потрібно — знімаєте галочку з того, що вам не треба і тут же, не закриваючи віконця з категоріями, вибираєте те, що вам потрібно. І відразу на будь-якому з потрібних варіантів двічі клацаєте лівою клавішею мишки.

Якщо хочете просто очистити категорії бази в розділі «Напівавтоматична реєстрація», то знімаєте галочку з того, що вам не потрібно, тут же, не закриваючи вікна, що випадає з категоріями, вибираєте «Немає категорії».

З-за цього, краще всього вибирати не дуже багато підкатегорій — наприклад, тільки 1 або 2. Наприклад Дошки оголошень — Загальні — Найкращі. Пройшли їх, переходите до Дошки оголошень — Тематичні — Авто.

І так далі.

Якщо ви вибирали багато підкатегорій і не можете згадати, які де вибирали, і не знаєте, як їх все знайти в структурі і прибрати, то вам допоможе ось ця стаття — «Як в Allsubmitter прибрати галочки відразу з усіх вибраних підкатегорій при напівавтоматичного реєстрації»

Питання 2.

Зробив проект, реєстрації прес-релізів, на середині довелося перезавантажити комп. Як продовжити проект, якщо не зберігав, як відновити проект і не стикатися з сайтами, в яких вже зареєстрував?

Моя відповідь:

Звітність по реєстрації зберігається в програмі в режимі реального часу.

Тобто кожен сайт, на якому ви САМІ натиснули після реєстрації конкретного сайту кнопку F1 або кнопку «Наступний сайт» в програмі у верхній панелі, і потім там у спливаючому вікні натиснули кнопку «Успішно» або «Погано» або «Пізніше» або «чорний список» або якусь ще (дивіться нижче варіанти), то цей сайт там і залишиться навіть при аварійному відключенні комп’ютера або якщо закрити програму.


На цій картинці «Успішно» закреслено, тому що реєстрація по цьому сайту не була проведена.

У напівавтоматичного реєстрації тільки ви самі вирішуєте, як був пройдений сайт.

Це по суті ручна реєстрація, полегшена програмою. Тому вона якісна і безпечна, якщо розміщуватися правильно — повільно, поступово, різноманітно (у різних видах сайтів, різні посилання свого сайту, різні тексти, анкор і т. д.).

По швидкості розміщення я рекомендую приблизно 200-300 «успішних» реєстрацій на місяць для нульового сайту (не так важливий вік, як посилальна історія — тобто для сайту без посилань або майже без посилань). Детальніше про кількість реєстрацій я писала в цій статті.

Тому на будь-якому етапі реєстрації ви можете спокійно закривати програму і вимикати комп’ютер, або просто вимикати комп’ютер і потім продовжувати реєстрацію з перерваного місця.

Невеликий нюанс!

Іноді частина сайтів, які були відкриті в закладках на момент реєстрації при закритті програми або перезавантаженні комп’ютера, потрапляють в ще одну закладку «В процесі» і як би «зависають» там. Якщо ви помітили, що під час минулої реєстрації залишалося трохи більше сайтів (на 1-5 шт., залежно від того, в скількох закладках ви паралельно працює), то, напевно, вони там.

Побачити цю закладку можна тільки зайшовши в «Звіт про реєстрацію» (Alt + 3). Там ви можете зайти в закладку «В процесі», виділити всі сайти і перемістити їх у «Залишилося», після цього заново відкрити Напівавтоматичну реєстрацію і продовжити реєструвати.

Якщо раптом ви захочете ще раз пройтися по тим сайтам, які були успішними, то просто виберіть в закладці «Успішно» все і натисніть «Перемістити залишилося».

Коли це може знадобитися?

Наприклад, коли ви хочете просто змінити текст у цьому ж проекті і знову пройтися по тих сайтах, де з минулим текстів вам вдалося успішно розміститися. Це можна зробити в тих видах сайтів, де можна багаторазово розміщуватися у дошках оголошень, у прес-релизовых сайтах, в соцмережах, блогових системах, на форумах, в сервісах соцновостей, сервіси питань і відповідей, сервісах відгуків.

Якщо ще є питання по Allsubmitter, ТОП Базі або за безкоштовним просування сайтів, пишіть!