У спробах знайти структуровані, системні, актуальні і достатньо глибокі знання по SEO, застосовні на практиці вже відразу, багато проводять цілі місяці, хтось і роками тупцює на місці. Я це добре знаю, по щоденному спілкуванню, особливо з власниками сайтів.

Я хочу розповісти про новому, справді стоїть SEO-курсі — «Занурення в SEO», який стартує з 23 листопада 2016 р. буде йти 3 дні — у Москві вживу або віддалено, онлайн, по запису. Тобто формат зручний для будь — якого.

Плюс є додатковий VIP день — це можливість отримати результат за конкретним проектом. Рівень курсів гарний, високий, я навіть не знаю, що краще можна порадити саме по SEO. Тому дуже рекомендую ознайомитися.

Тим більше, що у мене є для вас ексклюзивні хороша знижка — додаткові 15% до знижки за ранньої запису до п’ятниці 18 листопада включно.

Це курси з інтенсивною програмою навчання. НІЯКОЇ ТЕОРІЇ І НЕ ПОТРІБНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, тільки робочі методики. Ті, хто проходив курси у Артура раніше, знають це. Він поділиться тим, як просуває сайти його команда, якими методиками та інструментами користується (до речі, деякі інструменти буде організовано безкоштовний доступ або промо-коди).

Курс розрахований на початківців SEO фахівців, маркетологів, власників бізнесу. Ви зрозумієте найголовніше – принцип просування сайтів!

Цьому додатково сприяє дружня атмосфера, зручне час навчання, класне місце проведення, команда організаторів.

Артур Латипов гарантує, що за 12 годин ви навчитеся, навіть якщо не були пов’язані з SEO до цього моменту:

— складати стратегію просування;
— складати грамотне семантичне ядро;
— робити оптимізацію сторінок і текстів;
— працювати з внутрішніми і зовнішніми посиланнями;
— покращувати комерційні фактори сайту;
— покращувати поведінкові фактори;
— уникати або знімати фільтри і санкції пошукових систем;
— проводити пост-аналіз і коригувати стратегію.

За 4 роки його семінари відвідало більше 2-х тисяч чоловік, багато оптимізаторів, власників бізнесу, маркетологів – всі залишилися задоволені!

Насправді цей курс не зовсім новий. SEO-коучингу, який я часто рекомендувала раніше, де Артур Латипов був основним викладачем, більше не буде, вони розформувались. І зараз він зробив зараз свої власні SEO-курси, унікальністю яких він називає те, що він покаже, ЯК саме працювати над просуванням сайтів з максимальною ефективністю.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

За якість знань і курсів Артура ручаються відомі SEO-фахівці.

Я теж його знаю дуже давно – багато років ми співпрацювали з SEO-коучінгу, я сама проходила за свої гроші 3-4 SEO-коучингу, пару раз наживо онлайн, решта по записах. За глибиною і якістю матеріалу курс завжди був дійсно на висоті — у Артура Латипова, як у керівника відомого агентства «SEO Інтелект», є можливості і ресурси проводити різні SEO-експерименти і так далі. Це дуже досвідчений фахівець-практик, який 10 років вже в SEO, та має багаторічний досвід викладання.

Інші відгуки від інших SEO-експертів теж можна побачити на сторінці курсу «Занурення в SEO» з посиланням трохи нижче.

Курси комплексні – всі-всі важливі моменти та етапи просування сайтів. Подивіться нижче пункти програми, і чому ви навчитеся.

А також подивитися всі-всі відгуки, подробиці і записатися можна тут:

Центр обучения SEO и интернет-маркетингу

Знижку дали хорошу! 15% за кодом SEOKNOWHOW – там є поле промо-код, туди вводите, і наскільки я знаю, з вами зв’язуються, повідомляють підсумкову ціну, обговорюєте деталі.

Скоро буде підвищення цін, тому краще записатися зараз по максимально низькій вартості з подвійною знижкою.

Що Ви будете ВМІТИ після проходження курсу:

— Складати переліки запитів (семантичні ядра)
— Проводити повні SEO-аудити сайтів по всіх основних факторів ранжирування
— Виявляти реальних конкурентів ваших сайтів в пошуковій видачі
— Проводити аналіз виявлених конкурентів
— Формувати стратегії просування сайтів
— Складати ТЗ на повну технічну оптимізацію сайтів, ставити завдання програмістам і перевіряти їх виконання
— Складати ТЗ на тексти, ставити завдання копірайтерам і перевіряти їх виконання
— Працювати з комерційними чинниками ранжирування сайтів
— Працювати з поведінковими чинниками ранжирування сайтів
— Займатися купівлею, аналізом і чищенням правильних посилань
— Знімати та аналізувати результати просування
— Коректувати подальшу стратегію та плани робіт

Програму SEO-курсів Артура Латипова можна подивитися тут:

Центр обучения SEO и интернет-маркетингу

Ще раз, знижка зараз є по передзапису (до п’ятниці, 18 листопада до 21.00 МСК) плюс ще 15% ЗНИЖКА за промо-кодом SEOKNOWHOW

Введіть промо-код SEOKNOWHOW в спеціальне поле в кінці сайту http://seo-kursy.com/:

Програму на сайті вони дали досить коротко, але оскільки я курси Артура добре знаю зсередини, то можу сказати, що матеріал там на високому рівні, практичний і навіть мені час від часу було складно для засвоєння і застосування на коучингу.

Плюс це актуальні знання і навички, що працює в SEO зараз.