Вебінар який обов’язково варто подивитися — якщо у вас є інтернет-магазин або комерційний сайт. Навіть якщо у вас сайт іншого напряму, теж дуже варто прослухати. Відео дивіться нижче.

Олексій Чекушин, в тому числі, керував SEO-відділом у найбільшому інтернет-магазині Рунета — Викимарте і працював в якості SEO-експерта в одній з найвідоміших SEO-компаній Рунета — Кокос.

Крім безкоштовного вебінару ДУЖЕ рекомендую звернути увагу і на живий майстер-клас Олексія Чекушина «Просування інтернет-магазинів в Москві 7-10 квітня 2018 для слухачів вже з високим рівнем знання SEO.

Наскільки я знаю, зараз це — найкраще навчання з просування інтернет-магазинів, просунутий рівень на ринку Рунета. Подивіться по посиланню його програму — подібної немає ні на одному курсі, не кажучи вже про величезний досвід Олексія.

Я знову саме через майстер-класів Олексія дуже шкодую, що не можу опинитися в Москві в квітні.

Але якщо у вас є така можливість — не пропустіть її. Програма навчання просто шикарна.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

А це запис вебінару «Інтернет-магазини і класичні методи просування» від 27 березня:

Зміст пройшов вебінару:

Працюють тексти?
Чи варто писати тексти на лістинги?
Потрібні унікальні описи товарів?
Потрібно магазину посилальне?
Варто використовувати біржові посилання?
Крауд-маркетинг?
«Природне» посилальне?

У Олексія накопичений і структурований гігантський практичний досвід і він давно вже володіє величезним полем для експериментів і будь-які ресурси є в його розпорядженні. У нього хороші «технічні» мізки, що дало йому велику фору перед багатьма іншими сеошниками. Олексій вивчав фізику в МДУ імені Ломоносова. Багатьом він знайомий як експерт одного з провідних SEO-агентств Рунету — «Кокос», де він працював три роки до недавнього часу.

Також кілька років він працював керівником департаменту SEO і аналітиком в компанії «Wikimart». Це найбільший інтернет-гіпермаркет на мільйони товарів, що поєднує як тисячі інших інтернет-магазинів, так і власні товари. Викимарт завжди відрізнявся дуже сильним SEO-відділом.

Працював Head of Search Tech в компанії «Ostrovok.ru».

Творець сервісу SEO-автоматизації just-magic.org.

Записуйтеся на його закритий майстер-клас по інтернет-магазинах в Москві 7-10 квітня