Апдейт посту. Крім 16-сторінкового керівництва, яке можна завантажити нижче у будь-який момент, ще 28 листопада 2017 року о 19.30 МСК відбудеться безкоштовний вебінар за мотивами керівництва щодо збільшення заявок з контексту у 3 рази за 3 місяці.

Це буде розбір як самого керівництва, так і речей не увійшли до нього.

План онлайн-зустрічі c Іллі Исерсоном 28 листопада:

— Чому 90% ваших клієнтів навіть не знають про вашому сайті, навіть якщо ви ТОП-1 в SEO і контексті?

— Роби раз, роби-два, роби три: як будувати бізнес мережі?

— Механіка, економіка і безпека бізнес-мереж в контекстній рекламі

— Прогнозований і простий зростання заявок: чому це найлегший спосіб зростання лидгена

В кінці вебінару Ілля Исерсон відповість на ваші запитання.

Записуйтесь на безкоштовний вебінар тут!

Цікаву і досить просту систему пропонує Ілля Исерсон. Вона відкриває багато можливостей, якщо гарненько обміркувати, як її можна застосувати конкретно у вашому випадку (не тільки в контексті) і, власне, застосувати.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Я тільки не зрозумію, чому особисто я за стільки років вперше натрапляю на цю ідею в плані контексту. Адже в плані того ж SEO я використовую її у ряді напрямків і дійсно успішно. А в контексті до такого своїм мозком не дійшла чомусь..

А тут ще й з купою практичних моментів. Які цікаві і для SEO теж.

Забирайте PDF-керівництво від Іллі Исерсона з потрійного збільшення заявок з контекстної реклами тут

І відразу прочитайте! Там 16 сторінок. Багато технічних деталей — що і як зробити.

Від Іллі Исерсона:

«Справа в тому, що це той рідкісний випадок, коли навіть я, з усім своїм скепсисом, прагматизмом і цинізмом, впевнений — те, що я рекомендую, дасть вам триразове зростання заявок з контексту.

Справа у тому, що вам навряд чи допоможе це керівництво, якщо у вас немає зовсім ніякого бізнесу або сайту — але якщо він у вас є, то гарантії в силі.

І, нарешті, справа в тому, що якщо бізнес у вас все-таки є, то ви вже самі все зробили — просто забули доробити найголовніше і саме просте. У цій інструкції я розповім вам про дуже простих механіків, самоочевидних, розумних, ефективних — і ви здивуєтеся, чому 70% ваших клієнтів про вас навіть не знають.»