Тема Балі і дітей — це моя тема )

Я жила на Балі у сукупності більше 2-х років, народила там сина в клініці знаменитої на весь світ акушерки Робін Лім і вже рік їжджу з дитиною по різних країнах ПСА — після народження ми поїхали на Шрі-Ланку, пожили п’ять місяців там і тепер ось вже півроку живемо в Індії, в Гоа. Куди поїдемо далі — поки не відомо.


Мій син Тимоша

За родами на Балі я написала дуже докладний, безкоштовне керівництво.

Також я написала дуже докладну книгу-путівник «З дітьми на Балі». Загалом, весь цей питання вивчений мною досить-таки досконально.

Народити на Балі — дуже доступно. Там зараз є просто чудова російська акушерка, не менш чудове співтовариство російських мам і взагалі доріжка протоптана.

Вартість самих пологів на Балі, звичайно, подорожчало через стрибок курсу, як і вартість проживання в будь-якій країні, де вважаються долари, але все одно, як і раніше залишається досить доступною. Жити на Балі удвох абсолютно реально на 1000 доларів. Можна примудритися і дешевше. Зняти будинок у середньому коштує 300 доларів в місяць. У мене були друзі, які знімали кімнату за 100 доларів на місяць. Це, звичайно, не дуже зручно для сімейної пари, але кімната нормальна, жити можна ) Ось, наприклад, у мого чоловіка у відеоблозі є відео з нашим другом, який зняв такий варіант за 100 доларів.

Вартість природних пологів в клініці Бумі Сехат, де я народжувала — за подношению — хто скільки дасть. Рекомендується вносити теж близько 1000 доларів. Ну і, звичайно, мати гроші на якісь непередбачені витрати, ту ж операцію кесарів і т. д. Рідко, але буває потрібно. Звичайно, до цього моменту потрібно підходити з усією відповідальністю.

Загалом, якщо задатися метою, мати віддалений заробіток, плюс є житло, яке можна здавати в Росії, то цілком реально.

Для мене особисто вагітність, пологи на Балі і подальше виховання дитини тут, в Азії стали дверима в новий чарівний світ «як це може бути зовсім по-іншому».

Ще одне цікаве місце, куди мені тепер хотілося б потрапити — це сімейний табір «Зима під пальмою в Азії». Поки моя дорога пролягає там, де він проходить, але, напевно ще встигну ) Я вже спеціально познайомилася з його організатором Аліною Суворової, уточнила у неї для себе різні організаційні моменти.

Мене найбільше цікавить методика спільного плавання Bright. Я хочу навчитися так само )

А є ще, наприклад, Сімейна М’яка Школа (МШ) — це система безпечних ігрових вправ для дітей з 6 місяців і їх батьків, розроблена на основі м’яких стилів військових мистецтв і спрямована на розкриття в людині вродженою здатність бути гнучким, вільним, сміливим, чуйним, вміти адекватно реагувати на будь-яку складну ситуацію.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

В цьому році цей сімейний табір «Зима під пальмою в Азії» проходить на Балі у два потоки. Другий — з 8 по 18 березня 2015 року (вже через 4 дні). Дізналася я запізно, але все одно.. Є одне місце.

Якщо хто-то дивом планує в цей час на Балі чи знаходиться там, чи готовий зірватися на свята — це вартий варіант )

Напевно ніхто не встигне, але хоча б ви заздалегідь можете дізнатися про те, що таке буває, можна, наприклад, зв’язатися з організаторами і моніторити місце проходження на наступний рік.

Приймаються мами-тата з дітьми від 0 до 7 років. Нюанси вашої сім’ї потрібно уточнювати. Проходить табір в чудовому місці. на півночі острова (не в популярних південних туристичних місцях).

Діти будуть вчитися новим цікавим навичкам розуміти себе і один одного через ігри та подання, освоювати нові види творчості і вчити нову мову, знайомитися зі слонами і мавпочками і багато чого ще.

Батьки відкриють для себе нові види активності з дитиною – спільне раннє плавання з методикою Bright, «М’яку школу», бебі-йогу, ранній масаж та багато іншого. Загалом — природне батьківство і все таке )

Всі подробиці по сімейному табору 2015 на Балі «Зима під пальмою» на сайті bali.zimapodpalmoy.ru

Якщо в розділі «Подати заявку» в полі «Ваш коментар» вписати кодове слово «TravelHacking» (можна просто сказати що від Ганни Ященко), ви отримаєте ЗНИЖКУ 5% — у мене вже прокаченный навик домовлятися про знижки для інших )

Але місць реально мало, ніби все одне і не більше.

Головне в таких речах — це не захід сам по собі, а те, що воно є входом в іншу життя.

Наступний сімейний табір «Зима під пальмою в Азії» буде через рік, можливо, у В’єтнамі. Аліна поки ще не знає. Можливо, я туди потраплю, а можливо, буду в іншій частині планети.. Як вийде )

Коротка програма сімейного табору «Зима під пальмою на Балі» в цьому році:

Заняття в басейні
Заняття з відомою британською методикою Birthlight. Це цілісна методика, по якій діти навчаються плавати.

Йога для дітей та дорослих
Щоранку будуть проходити заняття з йоги для дорослих. Вас чекають м’які ранкові розтяжки і дихальні вправи.

Сімейна М’яка школа
Це система безпечних ігрових вправ для дитини від 6 місяців і батьків.

Майстер-класи для дорослих
Розписати футболку, та так, що в ній можна з гордістю хизуватися і по Мілану? З Еліною Гордєєвої це під силу кожному.

Творчі заняття для дітей
Малюки будуть раді перевтілюватися в дикунів Тумба-Юмба, залишаючи таємничі сліди на траві.

Спільний снорклінг
У трьох метрах від берега у воді живуть різнобарвні корали і плавають неймовірної краси риби!

Сесії сімейного коучингу
Коуч допомагає клієнту знаходити відповіді на головні питання, а також надихає і підтримує.

Основи раннього масажу
Ви вивчіть основні прийоми материнського масажу, розповімо про його переваги, про складнощі.

Поїздки по острову
На Балі є багато того, що просто необхідно подивитися!

Подорож до дельфінів
Прямо від пристані нашого готелю рано вранці можна відправитися спостерігати за життям дельфінів. Феєричне видовище!

Театральні вистави
Театр тіней, театр, де сцена – весь наш резорт, ляльковий театр, театр-пригода…

Вечори з гітарою біля багаття
Співати може кожен! Цю теорему учасники табору довели своїми феєричними виступами вже безліч разів.

Бесіди про дитячої психології
Книжкові істини про виховання виглядають гладко тільки на папері, в житті буває інакше.

Балійські танці і этнорукоделие
Танець на Балі – це театр руху, повний витонченості і самобутньої краси.