Сайти на біржах вічних посилань і біржах статей заспамливаются, закінчуються.. треба шукати якісь ще варіанти. Особливо, якщо ніша дуже конкурентна. Отже, що можна ще зробити:

1. Спочатку видобуваємо списки потенційних сайтів-донорів.

Варіантів кілька, наприклад є такі:

— беремо беки конкурентів. Зробити це можна, наприклад, за допомогою безкоштовного сервісу linkpad.ru. Можна подивитися перехресних загальних донорів конкурентів в Линкпаде за допомогою цього сервісу.
Але взагалі варіантів багато, з тим же Allsubmitter модуль «Аналіз вартості зворотних посилань» або ось стаття у Михайла Шакіна «12 сервісів перевірки зовнішніх посилань, або шукаємо альтернативи Yahoo Site Explorer» — тут 12 варіантів, платних і безкоштовних )

— просто парсим топ пошукових систем на потрібні, самі цільові свої слова

— парсим ТОП своєї тематики в рейтингах типу Liveinternet.ru

— як варіант — беремо потрібний розділ ТОП Бази або тематичну базу для Хрумера (там зазвичай гігантські бази)

2. Перевіряємо потенційних донорів

По-перше, далі найкращий спосіб автоматичної масової перевірки на безліч параметрів — загнати в FastTrust (у мене він зі знижкою 450 рублів і я про нього вже докладно писала, відмінна, незамінна програма). Там все буде чітко, як на долоні, крім заспамленности, трасту (версії програми або вашій формулі), будуть ще такі параметри, як відвідуваність, середня кількість переглянутих сторінок, вік домену, вхідні посилання на донора і вихідні, скільки сторінок проіндексовано на сайті Гуглом і Яндексом, тіц сайту, PR і багато іншого. Варто ретельно переглядати і обдумувати.

При такому пошуку донорів у вас є шанс знайти зовсім не заспамленных, і при цьому трастових.

По-друге, відсіювати вручну. Дивимося, що з себе представляє, наскільки він «шаблонний» (нам потрібен навпаки, поуникальнее і почеловечнее), що тексти, осмислені, як оформлені, є активність в коментарях і т. д.

3. Дивимося, яке там можливе розміщення, розміщуємося

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Якщо є розділи для безкоштовного розміщення, наприклад, розділ «блоги» або «прес-релізи», «каталог фірм» і т. д. — розміщуємося з різними видами текстів і посиланнями на різні розділи сайту.

Якщо ні — то домовляємося вручну про розміщення платної посилання.

Я рідко домовляюся вручну, дуже, звичайно, це довга і індивідуальна тема. Михайло Шакін часто цим займається і подібним заходам вчить у своїх посібниках, як наприклад, у цьому відмінному керівництві по зовнішньому просування, де є безліч цінних порад щодо платної і безкоштовної видобутку посилань, як в цій моїй статті.

Але, коли я цим займаюся, то я вважаю, що багато чого залежить від чіткості вашого спілкування.

Вебмастер отримує якийсь невиразний текст — «хочу поділитися з вами або розмістити платну посилання у вас, як ви на це дивитеся?». Він розуміє, що йому зараз загрожує довга і невиразна листування, треба вигадувати, скільки у тебе стоїть посилання, можливо, самому писати текст, розміщувати.. а головне, з’ясовувати купу деталей. Він може відкласти на потім і не повернутися до відповідальності.

Тому дуже важливо максимально чітко складати текст.

типу

ваш сайт підходить мені по ряду параметрів і є інтерес, купити у вас посилання
за скільки ви могли б розмістити вічне пряме посилання в статті, якщо я пришлю вам статтю сам (ви можете, якщо хочете)

я зобов’язуюсь статтю зробити якісно і швидко, щоб вам витратити мінімум часу.

тобто якщо ви даєте добро на розміщення і заробити трохи грошей, то я швидко все готую, просто вам даю текст і посилання, ви швидко розміщуєте готовий пост з посиланням, або даю вам посилання, ви вставите додайте самі, я тоді вишлю вам мої побажання. І після розміщення я тут же перекладаю на будь-який гаманець якою вам зручно.

Від вас — згода, зручний для вас варіант розміщення (мій текст або ваш), вартість і, якщо домовляємося — гаманці для оплати

Як-то так, моє бачення успішних переговорів з розміщення посилання приблизно таке.

Відсоток успішного розміщення може бути зовсім не більшою порівняно з кількістю листів. Це може бути 5-30% — дивлячись що за види сайтів, тематика, яким буде ваше листа, його заголовок і т. д. Тестуйте різні варіанти!

Вартість посилання зазвичай становить десь 100-800 рублів (дивлячись що за сайт, ваші тексти або їх).

Зате це будуть якісні і не заспамленние сайти! Де-то правильніше, щоб вони посилання на вас вставляли в свій особистий пост (особливо, якщо це популярний блогер), але часто в такому випадку ціна буде вважатися за повноцінний огляд, а не просто пост. Де-то краще, щоб статтю написали ви (якщо вам, наприклад, не дуже подобаються статті на цьому сайті). Ну і головне — ваші конкуренти навряд чи будуть таке робити і ви будете попереду. І це посилання, які зазвичай добре сприймають обидві пошукові системи.

Тільки дуже важливо стежити ще й за природністю анкорного листа вашого посилального профілю. Анкорный лист — це тексти посилань. Сьогодні рекомендують 70-80% робити безанкорными. Мені дуже часто задають питання, а якими можуть бути безанкорниє посилання. Вони ж теж повинні бути різноманітними.

Хорошу статтю щодо формування природничих анкорів посилань, з конкретними прикладами, написав той же Михайло Шакін.

4. Підсилюємося

Я не впевнена, що варто користуватися сервісами щодо посилення посилань трафіком, тобто переходами. На мій погляд сьогодні швидше не варто, ніж коштує. Хоча півроку тому я потроху пробувала такі сервіси. Якщо чесно, якогось відчутного результату особливо не побачила.

Краще посилити іншими посиланнями (про смітники піраміди я докладно писала тут) і створити природні переходи по вашому посиланню в статті. Наприклад, дати посилання на той пост, де розміщено посилання на вас в соцмережі з цікавим текстом, щоб люди переходили і, можливо, переходили за посиланням у ньому.

Що ще…

Про інші способи, як знаходити хороші сайти для розміщення я писала в цій статті

А також в статті «Линкбилдинг на «битих» посилань. Як дістати «жирні» посилання безкоштовно»

Якщо вам ліньки розміщуватися таким чином — використовуйте ТОП Базу (там кожен сам сайт пропонує розділ для розміщення, домовлятися не треба), купуйте на Миралинксе, Гоугетлинксе, Ротапосте і Вебартексе вічні посилання в статтях (про вічні посилання, всі нюанси і основні біржі я зроблю статтю на тому тижні).