Апдейт посту. Днями стартують курси Дмитра Шахова і в мене знову є знижки.

Як гарненько просунути обраний сайт за 2 місяці і взагалі навчитися це робити грамотно і результативно? Пройти SEO-курси 2018 від одного з найбільш відомих і досвідчених фахівців — Дмитра Шахова.

Стартують вони вже скоро — 14 листопада 2018 р. і у вас є шанс за осінь-зиму добре просунути обраний сайт — отримати в голові систему, як і що потрібно робити. А в активний сезон мати вже розкручений сайт.

Групи зараз складають лише 40 осіб. Особистої підтримки у просуванні вашого вибраного сайту стало більше. Також на курсі є допомога у працевлаштуванні фіналістів (для когось це дуже актуально).

Тим більше, що зараз є знижка на SEO-курси Дмитра Шахова за кодом SEOANNA Просто вводите цей код у поле «Промо-код» або називайте це слово під час запису організаторам курсів, і вам дадуть ДОДАТКОВУ знижку 3000 рублів до вартості.

Місць мало, тому краще записуватися відразу ж, не чекати! Продажу можуть закінчитися раніше.

На цих курсах реально Дмитро Шахов сам відповідає на всі ваші запитання, воно виходить як навчання-коучинг, живе.

Ви не просто слухаєте матеріали, але і виконуєте покроково раз за разом все завдання – працюєте над своїм сайтом і отримуєте відразу результат.

Ви питаєте Дмитра, як краще рухатися з вашим конкретним сайтом, він відповідає, і сайт дійсно добре прокачується під час проходження навчання, а у вас закріплюється навичка – це самий головний плюс цих курсів.

Відразу після оплати ви отримаєте доступ до навчальної системи з майстер-класом, який йде в подарунок і дає основну теорію — тобто зможете приступити до навчання вже сьогодні (14 листопада)!

Ось так виглядає 1 відповідь від Дмитра Шахова на список питань 1 учня в 1 занятті з курсу:

Дмитро Шахов в цьому онлайн-курс дає готову схему просування будь-якого типу сайту (на першому занятті йде розбір відмінностей просування інтернет-магазину від сайту послуг або інформаційного сайту). Не просто теорію.

Тому на курс треба приходити обов’язково з готовими проектами для впровадження або час буде втрачено даремно. Але це не обов’язково повинні бути повністю готові для запуску проекти.

Ось, до пимеру, учениця SEO-курсів Дмитра Шахова посадила на одну посадкову сторінку 100 запитів, без єдиної посилання (поки що):

Взято мною з FB Дмитра Шахова

Ще отзывы:

Для кого саме ці SEO-курси:

— для тих, кому потрібна в першу чергу практика, хто втомився від нескінченних статей та матеріалів (після кожного уроку йдуть практичні завдання над вибраним конкретним сайтом, які обов’язково потрібно виконати, щоб рухатися далі. Завдання перевіряє Дмитро особисто. Тому не досягти результату, якщо виконувати завдання під наглядом Дмитра Шахова не реально, це чесно)

— для тих, кого цікавить сертифікат з відомим в Рунеті ім’ям і допомогу в працевлаштуванні (вам потрібно буде дійти до фіналу і добре себе показати)

— для тих, у кого в голові бардак, і потрібна система просування різних видів сайтів.

— для тих, кого цікавить вічний доступ до експертного думку по SEO-питань (після курсів ви отримуєте в закритий скайп-чат і по своєму особистому досвіду скажу, що Дмитро не проігнорував в ньому ні одного питання, відповідає завжди чітко і швидко, завжди підкаже в будь-якій складній ситуації. А досвід просування у Дмитра дуже великий. В скайп-чаті можна звернутися ще й за підтримкою до іншим учасникам).

— для тих, у кого кілька сайтів або потрібно дуже добре прокачати один (ви можете пройти цей курс безкоштовно ЩЕ ОДИН РАЗ протягом року на іншому потоці — наприклад, з іншим сайтом)

Так що, якщо ви серйозно налаштовані раз і назавжди закрити всі питання з SEO (як для своїх, так і для клієнтських проектів) — особливо рекомендую не відкладати.

Також — тепер бонусом до курсу йде майстер-клас з SEO, який ви отримаєте відразу після оплати: можна починати навчання ДО фактичного старту курсу 14 листопада 2018 р.

У майстер-класі, який йде бонусом — 7 тематичних відео-модулів з теорією і відповідями на питання. Методичні матеріали, посібники і чек-листи для негайного старту

Сертифікація, безкоштовна переучка на онлайн-курсі 1 раз протягом року, програма, відгуки та детальна інформація за курсом тут

Зараз — найкращі умови — знижка за промо-кодом SEOANNA . На сайті за посиланням — ціна без знижки. Просто копіюйте це слово в полі «Промо-код» або називайте це слово під час запису організаторам курсів, і вам дадуть ДОДАТКОВУ знижку 3000 рублів до вартості.

Вся-вся інформація про курс, відгуки, результати, по оплаті, часто задаються, гарантії є на сайті.

Сплатити можна будь-яким зручним способом, а для юросіб передбачена оплата безготівковим способом з закриваючими документами.

Безкоштовні курси SEO від Ганни Ященко – 20 PDF-уроків – Хороші, для новачків, але і не тільки, досить глибокі, актуальні. Хочете навчитися самостійному безкоштовного просування сайтів? Будь ласка.

Навчання триватиме 2 місяці, щоб ви встигли ретельно опрацювати кожен етап просування. Записи занять доступні протягом року після навчання.

Курс розрахований на власників сайтів, які не бажають платити аутсорсерів, а також для оптимізаторів, які страждають безсистемним ставленням до своєї роботи.

Пройти курс після першого придбання далі ще і ще можна безкоштовно 1 раз протягом року.

Для корпоративних сайтів взагалі ідеально — тут і ви самі навчитесь, та окупите курс, т. к. продажу піднімуться.

На сьогодні курси пройшли кілька сотень людей, серед яких є не тільки власники невеликих сайтів, але і представники великих компаній, і співробітники вебстудий.

Про ці курси я пишу на власному досвіді — я пройшла їх рік тому можна сказати «на одному диханні» через пару місяців після народження дитини. Тобто зовсім нічого не встигала, але система з домашніми завданнями мотивувала мене на те, щоб проходити кожен урок вчасно і навіть щоб особисто бути присутнім на вебінарах, т. к. там можна задати будь-які питання і обов’язково одержати відповіді і це більш швидкий спосіб почати працювати над ДЗ і вчасно його здати, ніж чекати запис вебінару.

Просто якщо не проходиш домашнє завдання з оптимізації сторінок, не рухаєшся далі на посилальне просування і т. д.

Дуже результативно для новачків, у яких, зазвичай, є ступор щодо практичних дій.

В результаті цих SEO-курсів я зробила деякі речі вперше.

Про якісь знала і давно збиралася, якісь не знала. Зробила маленьку ферму соцмереж і успішного віртуального персонажа. Зробила нормальний Семантичне Ядро, тегування, докладну карту релевантності ключових запитів (що дуже і дуже корисно) і різне інше.

Все це тут, дивіться деталі

Введіть промо-код SEOANNA , щоб отримати ДОДАТКОВУ знижку 3000 рублів до ціни на сайті!.

Деякі відгуки по SEO-курсів Дмитра Шахова (більше дивіться на сайті за посиланням вище):

Як я вже говорила, великий плюс SEO-курсів Дмитра Шахова в тому, що він особисто відповідає на будь-які питання за вашим конкретно обраному сайту в ході їх проходження. Тобто є індивідуальна підтримка. Можна сказати, що це курси-коучинг.

Радує манера Дмитра вести уроки і спілкуватися — це дуже спокійний і поважний, доброзичливий чоловік, який відразу говорить про справу, зовсім не дає води, добре систематизує і видає матеріал.

Щоб краще зрозуміти рівень Дмитра Шахова, почитайте ось цей матеріал. Я його проходила курси, час від часу задаю йому питання в закритій скайп-групі або в Фейсбуці (у вас теж з’явиться доступ, відповідає він завжди швидко і чітко). Але і я була приємно здивована тієї інформації, яку він склав і виклав у відкритий доступ для всіх. У нього дуже великий досвід, своє агентство, велике поле для експериментів і різні випадки і ситуації. Поки я не пам’ятаю, щоб при якомусь моєму питанні про різні випадки він не знав, що відповісти. Якщо просто вам цікаві різні вузькі практичні моменти по просуванню сайтів, не зовсім прості ситуації — теж почитайте обов’язково матеріал за посиланням вище.

Курси йдуть рівно 2 місяці — якщо ви хочете підтримку Дмитра, ви повинні вкластися. Але записи у вас будуть ще на рік.
Якщо у вас був якийсь форс-мажор в момент проходження курсів і ви не змогли здавати завдання вчасно — нічого страшного. Тому що потім можна безкоштовно пройти курси ще і ще — будь-1 раз протягом року!

Загалом, хороший такий, людський підхід.

В закритий скайп-чат, або закриту групу в Фейсбуці, Телеграме по SEO ви потрапляєте навічно після разового проходження курсів. Якщо якесь питання — ви завжди можете там запитати інших учасників, особисто Дмитра Шахова, можете дати свій сайт, щоб вам щось порадили. Скайп-чат оживає часом, не знаходиться в постійному розмові, але зате в моменти спілкування там розкривається багато корисних практичних тем.

SEO-курси Дмитра Шахова починаються 14 листопада 2018 р. Записуватися краще відразу прямо зараз. Промо-код SEOANNA дасть додаткову знижку. На сайті за посиланням — ціна без знижки. Робіть заявку з цим промо-кодом і ви отримаєте ще 3000 рублів дод. знижки до вартості.

Місць мало – із-за особистої підтримки Дмитра, він не бере великі групи – обидва рази я займалася в групах з однаковим складом приблизно по 50 чоловік (тепер це все час 40 осіб).

За допомогою цього SEO-навчання ви можете реально зрушити не тільки в розумінні, як саме покроково просувати сайти, але і ви обов’язково отримаєте конкретні результати з обраним сайтом у вигляді підвищення позицій, відвідуваності, продажу (чи яка у вас мета).

Подивитися деталі, які ще є плюшки, відповіді на часті запитання, а також подивитися відгуки можна за посиланням вище.

На цих курсах є фінансова гарантія результату – вам повернуть гроші, якщо не буде зсуву при виконанні завдань. За 2 місяці можна збільшити відвідуваність будь-якого сайту мінімум удвічі, але зазвичай в рази.

Це реально хороший варіант, щоб нарешті-то багато чого змінити і в голові і в реальності — з вашими сайтами, відвідувачами, продажами.

План SEO-курсів Дмитра Шахова:

Тиждень 1:
Стратегії пошукового просування
Ми розглянемо основні види сайтів
Ми розберемо базову стратегію для просування кожного типу
Ви дізнаєтеся, як їх комбінувати і в підсумку знайдете стратегію просування своїх проектів

Тиждень 2:
Аудит сайту і виправлення помилок, що заважають просуванню
Аудит сайту дасть розуміння, наскільки ваш сайт зрозумілий пошуку і скільки він містить помилок, що заважають його зростання.
Разом ми освоїмо основні інструменти та методики аудиту. Я дам вам усе керівництва та методичні матеріали, які використовую у своїй роботі.
Ви отримаєте знання про основні фільтрах і санкції, які можуть обмежувати ваш сайт в пошуку, якщо ви порушите його правила.

Тиждень 3:
Робота з семантикою або бачення ніші очима користувачів
Ми вивчимо основні методики збору пошукових запитів, обговоримо хитрощі і кейси
Ви навчитеся застосовувати їх в коректному порядку, щоб не витрачати зайвий час
Ви дізнаєтеся, як скласти з ядра ефективну структуру сайту, для подальшого впровадження на своєму проекті

Тиждень 4:
Внутрішня оптимізація окремих сторінок
Ви дізнаєтеся, як оптимізувати сторінки свого сайту під кластер пошукових запитів
Ви з’ясуєте, які методики оптимізації посадкової сторінки приносять найбільший і найшвидший результат, а які варто залишити на потім.
Ви освоїте комбінації методів оптимізації, щоб приймати рішення, коли рекомендовані методи «в лоб» не показали достатнього результату.

Тиждень 5:
Внутрішня оптимізація в цілому. Робота з поведінковими та комерційними факторами
Ви дізнаєтеся, як оптимізувати сайт з комерційним факторів
Ви дізнаєтеся, як знаходити найбільш результативні для вашого сайту КФ
Ви дізнаєтеся які ще бувають методи впливу на ранжирування сайту через зміну його юзабіліті

Тиждень 6:
Зовнішнє просування посиланнями
Ви вивчите основні методи отримання зовнішніх посилань
Ви навчитеся шукати можливості для отримання безкоштовних посилань
Ви розберетеся як комбінувати посилання різних типів для отримання кращого результату

Тиждень 7:
Зовнішнє просування соціальними сигналами та ПФ
Ви навчитеся працювати з соціальними сигналами: створювати їх, залучати ними трафік на сайт
Ви навчитеся розбиратися в маніпуляції поведінковими факторами
Я розповім вам як не викликаючи питань в пошукових систем генерувати природний соціальний фон навколо вашого сайту

Тиждень 8:
Обговорення проектів, складання плану подальшої роботи
Ми підіб’ємо підсумки вашого проходження курсу і обговоримо зростання та результати по просувних проектів
Я розповім вам, що робити далі, уже самостійно працюючи над своїми сайтами
До цього заняття ви вже отримаєте системний навик просування будь-яких сайтів, вітаю!

Записуйтеся!

Переходьте за посиланням вище, вказуйте код SEOANNA , щоб отримати ДОП. знижку 3000 рублів. І ви зможете вчитися дешевше!

На сайті за посиланням — ціна без знижки. Робіть заявку або звертайтесь за контактами і просіть знижку для передплатників або читачів Анни Ященко.

Відгук від Віктора Ганчева про курс Дмитра Шахова з SEO-просування сайтів

Профіль у FB

Привіт

Пишу відгук для тих, хто поки не зважився йти до Дмитра. Спробую відповісти на німе запитання «чи варта шкурка вичинки».

Варто однозначно.

Я маю право судити, оскільки зараз пройшов трохи більше половини курсу. Особисто я йшов щоб заповнити проблелы і структурувати мої хаотичні обривки знань і навичок.

Іншими словами, щоб чітко поставити розуміння всієї системи від і до.

Навик, звичайно ж, за 2 місяці не сформується. Але буде база. А вже далі поставити навик справа техніки.

Я задоволений повністю, вважаю, що на курс варто йти навіть якщо б цінник був в 2 рази вище, тому що…

… По перше Дмитра, як грамотного фахівця, рекомендували 2 таких самих грамотних спеціаліста, думка яких для мене важливо: Анна Ященко та Ілля Исерсон. Той же Ілля каже що вони періодично своїх стажистів і початківців відправляють до Шахову.

І вони були праві. Так і так, почитайте, що про Шахова пишуть інші фахівці. Багато питань відпадуть самі собою. У компетенції я не сумнівався спочатку. Все так і виявилося.

… По-друге, на всі мої запитання відповідає Дмитро докладно.

Саме за цим я ішов, щоб поставити конкретні питання, компетентної людини

А їх є у мене. Я навіть, чисто по-людськи співчуваю Дмитрові :-). Бо прочитати мою простирадло, осмислити і толково відповісти це час і чимало. Ось наприклад скрін одного з 6 запитань до завдання.

Відповідь не привожу, тому що вважаю що, без відома Дмитра це некоректно. Повірте на слово — там все ок.

… У третіх інформація чітко структурована і подана. Дмитра приємно слухати як лектора — грамотна мова освіченої людини. Лекція триває 2-2,5 години. 3/4 це власне лекція. 1/4 — відповіді на запитання.

В лекції Дмитро показує нюнсы і тонкощі конкретної теми.

1 заняття — стратегія
2 заняття — семантика
3 заняття — розподіл запитів

Мені ось це ось прям як котику сметанка: чітка структура — лекція 1 = 1 тема = 1 домашнє завдання.

Так з цеглинок-завдань у вас в голові, до кінця курсу, вишикується чітке розуміння, що за чим йде. І Чому саме так, а не інакше.

Потім, коли ви робите домашку — у вас виникає купа складнощів і запитань. Ось тут ви їх напаковуєте пачку і задаєте Дмитру. Ну я, принаймні, робив так.

Повторюся, йти варто, якщо вам потрібен навик просування сайтів або хоча б структуроване чітке розуміння.

Що ви робите правильно в просуванні сайтів
Що ви робите неправильно
Що ви робите, а робити не варто
Чого ви не робите, а варто робити

Але ось як-то так, колеги. Написати хотів би багато, це від сили п’ята частина всього, чим міг поділиться. Якщо будуть питання — знайдіть мене в Фейсбуці і вкажіть, відповім, покажу, розкажу.

P. s. Якщо все-таки зважитеся і підете, рекомендую прислухатися до того, що Дмитро каже з приводу регламенту занять у першому занятті. Так ви зможете вичавити з курсу максимум. Я вичавлюю і задоволений, чого і всім бажаю ?

P. p.s. Якщо мій відгук вам допоміг — напишіть мені в Фейсбуці, мені ж цікаво, допомогла моя писанина комусь, чи ні ?

Інші розгорнуті відгуки по SEO-курсів Дмитра Шахова